Nanotechnologie

Invera to marka specjalizująca się w dystrybucji nowoczesnych środków chemicznych, powstałych w oparciu o nanotechnologię.

Na rynku od 2003 roku

Początkowo firma działała w branży  budowlanej. Jednak wraz z pojawiającymi się licznymi pytaniami Klientów o możliwości zabezpieczania i impregnacji podłoży, zaczęto myśleć o rozwoju i rozszerzeniu oferty firmy.

Dziś Invera to marka profesjonalnych impregnatów oraz środków myjących, tworzonych w oparciu o najnowsze zdobycze nauki w dziedzinie nanotechnologii. Oferowane produkty w szczególności cenione są przez specjalistów z branży budowlanej, motoryzacyjnej, spożywczej, przemyśle lekkim i włókiennictwie. Jednak dzięki możliwościom, jakim daje internet, dostępne są dla wszystkich w sprzedaży detalicznej.

Nanotechnologia

Produkty wykonane na bazie nanotechnologii wyróżnia przede wszystkim trwałość oraz wysoka skuteczność w impregnowaniu – zabezpieczaniu i myciu powierzchni, a także niskie koszty eksploatacji.

Dzięki stałej współpracy ze specjalistami w dziedzinie fizyko – chemii w zakresie rozwoju kierunków nanotechnologii, jesteśmy w stanie zaoferować wysoce profesjonalny, silnie skoncentrowany produkt, który bez wątpienia zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Polityka jakości

Dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz budowanie trwałych i partnerskich relacji z Klientami to najważniejsze filary naszej działalności. Proces obsługi Klienta rozpoczyna się doradztwem, a kończy obsługą posprzedażową.

Nieustannie dbamy, aby jakość naszych produktów i obsługa Klienta była na jak najwyższym poziomie, dlatego współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami oraz regularnie podnosimy własne kwalifikacje.